Plavky pro celou rodinu

Léto se už hlásí o slovo a dovolená se blíží mílovými kroky. Co si letos pořídit plavky pro celou rodinu pohodlně přes internet? E-shop Prádlo Elegant nabízí širokou nabídku dámských plavek – jednodílné, dvoudílné plavky i plavkové kalhotky, pánské plavky i dětské plavky.

Velkou výhodou nákupu u nás je obrovské množství plavek, které se nachází v našem vlastním skladě. Jsou tudíž ihned k dispozici a můžeme je odeslat ještě týž den Vašeho nákupu. Další předností je možnost kombinovat různou velikost horního a dolního dílu dvoudílných plavek. Plavky nabízíme v různých cenových hladinách, vždy od ověřených výrobců původem z Evropy. Vybrat si můžete plavky z nejnovějších kolekcí, ale i dvoudílné plavky ve výprodeji.

ivana-iii_1 primo-trikiny-448-cervene gabbiano-jednodilne-plavky-elmira-s-krajkou-cerne-ruzove gabbiano-damske-plavky-Esme-ruzove-tmave-modre-pruhy azuleta-damske-plavky-mohito-tyrkysove azulena-damske-plavky-mango-zelene

 

Dvoudílné dámské plavky jsme přehledně rozdělili dle typu na bikiny, elegantní a sportovní. Jednodílné plavky (plavky v celku) si můžete filtrovat dle kategorií sportovní, elegantní, monokiny a plavkové šaty. Samostatné odvětví tvoří tankiny. Z pánských plavek máme k dispozici boxerky, slipy, anebo bermudové plavky. Dívčí plavky mohou jak jednodílné, tak dvoudílné.  Z chlapeckých plavek jsou na výběr varianty boxerky a slipy.

julka-i_1 g-hit_1 julka-iii_1 primo-panske-plavky-07-cerne-cervene-2 primo-panske-plavky-06-cerne-tyrkysove-2 primo-panske-plavky-011-cerne-zelene-2

Ušetřete čas a nakupte si plavky v pohodlí domova.