Plážové doplňky k plavkám

Pokud jste si již pořídila plavky, určitě neváhejte a nakupte si také plážové doplňky. Na dovolené u moře si užijete chvíle na pláži oblečená podle poslední módy a navíc nemusíte utratit majlant.

Mezi plážové doplňky patří plážová tunika, plážová sukně, plážové šaty a pareo šátek. Všechny tyto výrobky si můžete pořídit v našem e-shopu, od renomovaných výrobců z EU, za velice přijatelné ceny.

Plážové doplňky jsou vyrobeny z velice příjemných, vzdušných materiálů, které rychle schnou a jsou vhodné pro horké letní dny trávené v zámoří. K dispozici máme základní odstíny barev jako je bílá a černá, které se mohou vkusně zkombinovat se všemi jinými barvami na plavkách.

gabbiano-bila-tunika2 gabbiano-cerna-tunikagabbiano-bila-tunika

Na dvoudílné plavky i jednodílné plavky si můžete vkusně uvázat pareo. V případě chladnějšího větříku Vás příjemně zahřeje a nebudete se cítit tolik odhalená. Navíc jej můžete zavázat na vícero způsobů a vytvořit tak sukni, či šaty v nedbalém stylu. Úvazem můžete vytvořit také slušivou vestu, nebo minisukni. Fantazii se meze nekladou.

lorin-pareo-7205-cerne lorin-pareo-7205-cervene lorin-pareo-7205-modre

V naší nabídce naleznete také dlouhou plážovou sukni, kterou můžete rázem proměnit v plážové šaty. Pokud spěcháte a nehodláte strávit ani minutu přemýšlením o úvazu šátku, určitě se Vám bude skvěle hodit.

lorin-L6002-plazova-sukne-cerna-1 sukne-margaret2-bila sukne-margaret2-bila2

V neposlední řadě ušetříte místo v zavazadle a můžete si přibalit také lehký letní župan, nebo smyslnou košilku. Plavky pro každou postavu naleznete na Prádlo Elegant.