Plavky dvoudílné: plavkové podprsenky

Typů plavkových podprsenek je celá řada. Každému může slušet jiný druh podprsenky, nebo si může vybírat podprsenku podle toho, jak se v ní cítí. Řídit se ale také můžete dle aktuální módy. Na Prádlo-Elegant je výběr dvoudílných dámských plavek ještě stále pestrý.

Push-up podprsenka bardotka

Je typická tím, že vytváří větší a poutavější dekolt. Navíc se může nosit i bez ramínek. Mívá vyjímatelné vycpávky.

 

Amaya orientEsme 05Ester malinové

 

Push-up vyztužená podprsenka

Jedná se o podprsenku s push-up efektem, která je vymodelovaná tak, aby pozvedala poprsí i bez vycpávek. Mívá pěnovou, nebo gelovou výztuž s vsazeným polštářkem.

DiamondVeronicaAdina

Vyztužená podprsenka

Připomíná tvarem klasickou podprsenku a bývá s kosticemi. Pokud se trefíte do velikosti, je velice pohodlná a vypadá skvěle. Bývá vybavená vyjímatelnými vycpávkami.

AndreaAlormodré

Podprsenka typu bikiny s vyjímatelnou výztuží

Podprsenka typu bikiny má košíčky ve tvaru trojúhelníku a je bez kostic. Skrývá jemné pěnové, nebo molitanové vycpávky, které lze vytáhnout. Zpravidla se zavazuje za krkem a na zádech, čímž dobře zpevní poprsí. Výhodou je, že velice dobře padne a působí svůdně.

FlowerArtis modréReese červené

Nevyztužená podprsenka s kosticemi

Je velice oblíbená u žen s plnějším poprsím. Většinou velice dobře padne a dobře modeluje dekolt a přitom nemá zvětšovací efekt. K těmto podprsenkám patří i hit letošního léta: bandeau podprsenky.

TeresaAlisonRamona

Sportovní podprsenka

Dobře fixuje poprsí na místě a je mimořádně vhodná na kondiční plavání.

Luca modréJana zelenéLuca světle