Dárek pro muže

I pánové se rádi oblékají a také pro ně jsme připravili širokou nabídku pyžam, županů a spodního prádla. Velmi kvalitní výrobky z kvalitních materiálů zaručí pohodu každému muži. Velký a pestrý výběr oblečení je také důležitou součástí, na kterou dbáme.

Pyžama

s krátkým rukávem –
především pro pány, kterým je v noci teplo a neradi spí v dlouhém rukávu a dlouhých nohavicích.

itfa-silvestr itfa-leon-modre

s dlouhým rukávem – pánové, kteří jsou zimomřiví, v zimním období jistě ocení pyžama s dlouhým rukávem a dlouhými nohavicemi. Kvalitní bavlna zajistí pohodlný spánek.

itfa-friderik panske-pyzamo-frantisek-modre

Noční košile je určitě originální a praktický dárek pro muže –  tyhlety pánské noční košile se vracejí do módy a pokud pánové vyzkoušejí noční košili, už nebudou chtít měnit. Překvapte i Vašeho muže tímhle zajímavým dárkem.

panska-nocni-kosile-filip

Župany

Krásné a kvalitní  bavlněné, huňaté, či froté župany jsou velmi vhodné jako velmi luxusní dárek. Potěší každého muže.

gabriel 1 wanmar-bonjour-tmmodry itfa-amadeus

Pánské spodní prádlo

Překvapte Vašeho muže spodním prádlem! Jistě ho to potěší. Elegantní a pohodlné spodní prádlo, které muži přesně padne. Výběr je velký, od trenýrek přes trenkoslipy až po boxerky. Materiál je velmi důležitý, na výběr je čistá bavlna nebo směs bavlny a elastanu či polyamidu. Elastan zaručí, že se spodní prádlo obepne tělo a nebude pro muže nepohodlné. Moderní vzory a desing je také součást výběru a proto velký výběr je prioritou.

cornette-comfort-564302 cornette-emotion-pink cornette-infinity-912brubeck-boxerbrubeck-wool-boxer-panske