Luxusní dámská a pánská pyžama

Zažijte pocit luxusu a pohodlí s našimi pyžamy. Pyžamo, to není jen obyčejný domácí oděv. V pyžamu totiž strávíme až třetinu svého života. A to je důvod k zamyšlení, proč si jej pečlivě vybírat.

Zvolený materiál nočního prádla je podstatný. K luxusním a přitom cenově dostupným materiálům patří chladivá viskóza a satén (polyester), stoprocentní bavlna s vyšší gramáží a huňaté hebké materiály připomínající plyš. Za zkoušku určitě stojí každý, jelikož přináší komfort a pohodlí v různých obdobích roku. Z naší nabídky nepřehlédněte pánské saténové pyžamo.

sabiadamkaren malinirenasova s legínamimedvídek hně

Bavlny není nikdy dost. Tento materiál si oblíbili lidé na celém světě a není se tudíž čemu divit, že je číslo jedna také v oblasti nočního prádla. Elegantní modely vyrobené z opravdu kvalitní bavlny naleznete pod značkou Cana.  Bavlněná pyžama lze nosit po celý rok a nikdy se neomrzí.

KláraDanasoňadanielaradanamarkéta

Důležitý je ale také vzor, barva, nebo zvolený potisk. Jen tak můžeme uléhat i vstávat s dobrým pocitem. V našem e-shopu naleznete více než sto variant luxusního zboží, které splní Vaše očekávání a představy. Na výběr je také flanelové dámské a pánské pyžamo.

NorveggaboredithRaymondAlinaIsidora

Výrobky jsou testovány na kvalitu a splňují požadavky na bezpečnost. Jsou vyrobené jen v lokalitě EU.

Bez zmínky nemůže zůstat ani fakt, že rychlé doručení zboží není u nás jen pouhý pojem. Na své vysněné pyžamo zakoupené u nás totiž nečekáte dlouhé týdny, jako je tomu v jiných e-shopech, ale zpravidla jej obdržíte následující den od objednávky. Jak je to možné? Veškeré zboží je připraveno v našich objemných skladech, které obsluhují vyškolení zaměstnanci.