Saténový set jako dárek

Potěšte svou milovanou dárkem od srdce. Jako tip na dárek uvádíme saténový set. Tento dárek je nadčasový a přitom trendy, potěší ženu i muže a využije se na dovolenou i na doma. Máj přeje zamilovaným, dokažte svou lásku milým překvapením v podobě dárku.

V našem e-shopu Prádlo ELEGANT.cz můžete nově uvidět saténové župany a košilky značky Kalimo balené ve vkusných dárkových krabičkách. Jsou pojmenované po filipínských městech a ostrovech, které jsou známé krásnými zákoutími a mořskými zátokami s průzračně čistými azurovými lagunami. I v nových saténových modelech můžete spatřit krásu dokonalosti. K dispozici jsou nové košilky Cebu, Boracay a župany Bohol ve vínové, černé a bílé variantě.

Pokud se přikláníte spíše k pyžamovým kompletům, zvolte saténový komplet značky DKaren, Kalimo, nebo DeLafense a zkombinujte jej se županem ve stejné barvě. K mání jsou varianty s krajkou, ale i bez.

Ke klasice patří saténová košilka s krajkou, která se výborně kombinuje se župany bez krajky. Opět se můžete spolehnout na značky DKaren, Kalimo, nebo DeLafense.

Satén z naší nabídky si oblíbili zákazníci napříč Evropou. Jedná se umělý tzv. polyesterový satén, který nezruinuje vaši peněženku. Je lehký, na lícové straně lesklý a přirozeně splývavý. Vnitřní strana je hladká, příjemná k holé pokožce. Satén se výborně hodí jako noční prádlo a negližé. Působí luxusním dojmem a dokáže rozzářit každou ženu.

bohol-boracay-claret Marbella Claret cordoba-claretdkaren-satenove-pyzamo-malina Komplet Ewa 02934 CLASSIC piżama BEIGE_MG_7667_D