Co najdete letos pod stromečkem?

Lámete si hlavu nad tím, čím obdarovat své blízké? Klasika jako pyžamo, noční košile, pánské a dámské prádlo nebo župan ještě nikdy nezklamala. Nejedná se o finančně nákladný dárek, a přitom je praktický.

ARnoldLezlyFilip vii

V naší nabídce naleznete velké množství novinek. Na letošní Vánoce budou v kurzu zimní vzory, noční košile a pyžama s kočkou a jinými zvířecími vzory,  saténové košilky a župany, huňaté župany, pánská pyžama s károvanými kalhotami, dámské overaly na spaní a další. Prádlu vévodí spíše jednoduché vzory jako srdíčka, káro a tradiční barvy jako červená, bílá a černá.  Stále větší oblibu si získává zářící tyrkysová barva, vzor soviček i výšivky. Zajímavá je také pánská noční košile s čepičkou.

DoraAlezAdam

Manželovi můžete pořídit krátké bavlněné pánské pyžamo s káro vzorem, dědečkovi pánské flanelové pyžamo, mamince nebo tchýni květovanou noční košili s dlouhým rukávem a dětem chlapecké pyžamo s nápisem, nebo růžové dívčí pyžamo. Každému členu rodiny se bude hodit župan – huňatý, froté, velurový, bavlněný, viskózový, nebo saténový. Jako krásný dárek pro ženu se může stát saténový komplet košilky a županu.

HannahDianaKola světle šeDiana tyrkysForsythiaGeorge

A co najdete letos pod stromečkem Vy?

GabiMandyArgentina